Ленинский районный совет
 
главная  |  українською

Главная

 

раздел:
 
февраль
пнвтсрчтптсбвс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Шановні друзі!

Вітаємо вас на офіційному сайті Ленінської районної у місті Харкові ради.

Ленінський район є одним з найстаріших районів міста Харкова. Археологічні знахідки свідчать, що люди жили тут, поблизу річки Лопань, вже у середині першого тисячоліття до нашої ери.

У XVII-XIX сторіччях на території сучасного Ленінського району жив видатний український письменник Г.Ф. Квітка-Основ"яненко, у другій гімназії отримав середню освіту І.І. Мечніков, працювало багато інших видатних вчених, митців, адміністративних, військових і державних діячів. Значний вплив на розвиток району, як промислового центру Харкова, мало перенесення у XIX столітті на Залопанську частину міського ринку, який називається зараз Центральним.

Сучасний Ленінський район – це у першу чергу, район-трудівник. У ньому знаходяться 61 підприємство, серед яких є такі всесвітньо відомі бренди, як Південна залізниця, Харківський метрополітен, АТЗТ "Харківська бісквітна фабрика", Харківський завод шампанських вин, Слобожанська будівельна кераміка, Спецвузавтоматика та інші. Підприємства району випускають найрізноманітніший асортимент продукції від електромашин, гідростанцій і залізобетонних виробів до книжково-журнальної продукції, кондитерських виробів і морозива.

Населення району перевищує 90 тисяч осіб. До послуг мешканців і гостей району 2 театри і 2 кінотеатри, 8 централізованих бібліотек, 9 парків та скверів, 2 клуби, Будинок науки і техніки, Будинок офіцерів. Більше 10 тисяч дітей і підлітків навчаються у 20 дитячих садках, 12 школах, 6 технікумах і училищах і мають можливість зайнятися спортом на 1 великому професійному стадіоні, у 3 палацах спорту, 85 інших спортивно-оздоровчих закладах. У разі необхідності, мешканцям району, міста і області нададуть кваліфіковану медичну допомогу 9 медичних закладів.

Ленінський район має славетну історію, насичену сучасність і великі перспективи у майбутньому, тому ми з радість вітаємо Вас на нашому сайті і впевнені, що наведена тут інформація буде цікавою і корисною для Вас.


З повагою і найкращими побажаннями
голова Ленінської районної ради

Анатолій Номеровський

НовостиПубликации
ФотогалереяРешения сессий
анонсы
 
полезные материалы
Архив полезных материалов
 
полезное
 
разное
Рейтинг@Mail.ru
GISMETEO.RU: погода в г. Харьков
© 2006. Все права на материалы, размещенные на этом сайте, принадлежат Ленинскому районному совету.
сайт разработан компанией ImDeCo.com

http://akvadom.ua/adv/filter-jugs.htm #- Киев, ул. Автозаводская Киев, ул. Автозаводская -#